Як зберегти тепло та заощадити кошти? - Каталог статей - ДрімБуд
ДрімБуд
Головна | Контакти | Реєстрація | Вхід

(067) 411-25-73

  • Акція

  • Деревяні євровікна

  • металопластикові вікна

  • Вхідні двері

  • Міжкімнаті двері

  • Підвіконня Данке

Категорії розділу
Металопластикові вікна [54]
Дерев`яні євровікна [18]
Вхідні бронедвері [10]
Міжкімнатні двері [24]
Жалюзі [12]
Актуально

Фотогалерея Дрімбуд


Відгуки ДрімБуд

Більше відгуків

Нове на сайті


Приєднуйтесь!

Головна » Каталог статей » Металопластикові вікна

Як зберегти тепло та заощадити кошти?

Енергозберігаюче скло - це прозоре поліроване скло, виготовлене із застосуванням технології вакуумного багатошарового напилювання срібла, оксиду титану й інших металів. Унікальний магнетронний тепловідбиваючий шар знаходиться усередині склопакета, тому не піддається зношуванню. За бажанням замовника склопакет може бути заповнений інертним газом аргоном для досягнення максимальних теплозберігаючих характеристик.


Покриття енергозберігаючого скла робить склопакет теплішим і у той же час легшим й світлішим за рахунок того, що у вікні стає менше листів скла. Мала вага вікна позитивно позначається на міцності конструкції й довговічності рухливих механізмів фурнітури.

енергозберігаючі склопакети

Останнім часом усе частіше й частіше нас хвилює питання енергозбереження, питання установки лічильників  на опалювальні прилади, постанови про теплосбереження, надзвичайні тарифи й багато-багато чого іншого.

Хотілося б зрозуміти, яким усе таки чином, можна уникнути «головного болю» і почати заощаджувати те тепло, яке є в наших будинках, знизити витрати на комунальні платежі.


Перше, що ми самостійно можемо зробити – замінити всі лампочки на енергозберігаючі, поставити нові вікна й поміняти всі електроприлади на нові, з підвищеним класом електрозбереження.


Підходити до питання встановлення нових вікон неоюхідно з розумом. Давайте розберемося, за рахунок чого все-таки вікна можуть зробити наш дім комфортним, заощаджувати домашнє тепло, і внаслідок цього, наші заощадження?


Вікно, це досить складна конструкція, що складається із пластикового профілю, армування, склопакета, фурнітури й ущільнювачів. Усі ці елементи повинні відповідати нашим вимогам і берегти те саме коштовне й, у буквальному значенні, дороге - ТЕПЛО.


Почнемо із ПРОФІЛЮ - фундаменту вікна.

Максимально товстий по ширині профіль вважається самим теплим через велику кількість повітряних  камер. Дуже важливо, щоб профіль був світового виробника, для того щоб розуміти, із сировини якої якості він виготовлений.


СКЛОПАКЕТ – мабуть, найважливіша частина вікна. Через нього проходить світло й значний відсоток теплової енергії.

Тому що склопакет займає близько 90% усієї площі вікна, усе тепло, що втекло через нього з будинку, іде на обігрів вулиці. Тому дуже важливо звертати увагу на його коефіцієнт теплосбереження.


Склопакети бувають як однокамерні (два скла й одна камера між ними), так і двокамерні (3 скла, і дві камери між ними). Отут слід звернути увагу на саме скло. Енергозберігаюче скло - це прозоре поліроване скло, виготовлене із застосуванням технології вакуумного багатошарового напилювання срібла, оксиду титану й інших металів. Унікальний магнетронний тепловідбивний шар перебуває усередині склопакета, тому не підданий зношуванню. За рахунок наявності теплозберігаючого шару відбувається відбиття енергії й заощаджується тепло в приміщенні, тобто тепло із приміщення відбивається назад і не виходить на вулицю.

Переваги такого склопакета:
- через більш високу температуру скла усередині приміщення немає так званих «штучних протягів», тому поруч із вікном перебувати комфортно;
- менший ризик випадання конденсату;
- енергозберігаючий склопакет не пропускає тепло з вулиці влітку усередину приміщення, що особливо важливо, якщо вікна виходять на південну сторону ( тому що склопакет при проходженні сонячного світла нагрівається).


Для підвищення теплоізоляції склопакет можна наповнити аргоном. Застосування аргону в комплексі зі срібним напилюванням суттєво поліпшує теплозахисні властивості вікна за рахунок конвекції повітря усередині склопакета. Тому що аргон – газ більш щільний, ніж повітря, він утворює шарувату структуру в склопакеті, повільно перемішується, тим самим набагато повільніше передає тепло від одного скла до іншого, тим самим зменшує втрати тепла на 14%.

При використанні такого склопакета у вікні в міжсезоння, коли опалення ще не включили або вже виключили, вам доведеться набагато рідше використовувати опалювальні прилади або зовсім скоротити їхнє використання. А це - значна економія при оплаті електроенергії!


Для скла існує й інша вимога - прозорість. Нікому не хочеться вікна, через які можна бачити скривлений і в таненнях світ. Скло повинно бути кристально прозоре, напівпрояснене або повністю прояснене.


Немаловажливими факторами економії теплосбереження є якісні УЩІЛЬНЮВАЧІ й правильний вибір ФУРНІТУРИ.

Вікно повинне максимально щільно закриватися, не упускаючи назовні дорогоцінне тепло. Фурнітура повинна бути довговічною,  антикорозійною, мати протизломні елементи, легкою в експлуатації й простою у керуванні.

Ущільнювачі забезпечують щільність притиску стулки до рами! Вони повинні бути з високоякісних матеріалів, не тріскатися згодом!


Вибравши всі комплектуючі й зібравши вікно потрібно його правильно змонтувати! Навіть саму високоякісну конструкцію можна змонтувати з рук геть погано, тим самим зіпсувавши абсолютно все! Рекомендую вам, звернути особливу увагу й на монтаж.

По-перше, він повинен бути за рівнем, по-друге, вікно повинне бути не просто запінене, але й закрите різними стрічками (теплоізоляційні, пароізоляційні, гідроізоляційні), які виконують ряд своїх функцій.


Вибравши вікна правильно, ви ніколи не будете шкодувати витрачених на них коштів, тому що дуже скоро вони окупляться з лишком на економії на электро- і теплоенергії.

 

вікна та двері Дрімбуд

Отримайте БЕЗКОШТОВНО кваліфіковану консультацію!

Телефони: (097) 753-93-28, (0412) 44-93-35.

Категорія: Металопластикові вікна | (14.06.2011)
Переглядів: 1322 | Теги: енергозберігаючі склопакети